Mieszkaniec gm. Jabłonna zakażony koronawirusem

- Niestety jest pierwszy potwierdzony przypadek zakażenia koronawirusem u pacjenta hospitalizowanego na oddziale chorób wewnętrznych Nowodworskiego Centrum Medycznego. Jest to mieszkaniec gminy Jabłonna - informuje dyrekcja szpitala w Nowym Dworze Mazowieckim. Podjęto decyzję o wstrzymaniu przyjęć na oddział chorób wewnętrznych i czasowym zamknięciu Szpitalnego Oddziału Ratunkowego.

- W związku z tym, Dyrekcja Nowodworskiego Centrum Medycznego w Nowym Dworze Mazowieckim w porozumieniu z Powiatową Stacją Sanitarno - Epidemiologiczną Województwa Mazowieckiego w Nowym Dworze Mazowieckim podjęła decyzję o wstrzymaniu przyjęć na oddział chorób wewnętrznych oraz czasowym zamknięciu Szpitalnego Oddziału Ratunkowego. W chwil obecnej Dyrekcja Nowodworskiego Centrum Medycznego wspólnie z Powiatową Stacją Sanitarno - Epidemiologiczną Województwa Mazowieckiego podejmuje wszelkie stosowne działania - czytamy w komunikacie Nowodworskiego Centrum Medycznego.

Burmistrz Nowego Dworu Mazowieckiego Jacek Kowalski potwierdza, że obecnie trwa identyfikacja osób, które miały kontakt z zakażonym.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *