Volvo wjechało w zaparkowaną Skodę. 2 pasażerki w szpitalu
– Dwie osoby trafiły do szpitali w wyniku uderzenia samochodu osobowego marki Volvo w zaparkowaną na poboczu ul. Modlińskiej w Jabłonnie Skodę – informują strażacy z OSP Jabłonna. Do zdarzenia doszło w sobotę (14.03) po godz. 23.00.
Czytaj więcej
