Szpital w Nowym Dworze Mazowieckim apeluje do mieszkańców o pomoc

- W związku z coraz trudniejszą sytuacją, spowodowaną rozprzestrzenianiem się koronawirusa w Polsce, apelujemy do wszystkich mieszkańców o wszelaką pomoc, związaną z zapewnieniem ciągłości funkcjonowania naszego Szpitala - apeluje dyrektor Nowodworskiego Centrum Medycznego Jacek Kacperski. Potrzebne są przede wszystkim środki ochrony osobistej. Uruchomiono specjalne konto bankowo, na które można wpłacać środki finansowe - zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na zakup sprzętu medycznego, niezbędnych leków oraz sprzętu medycznego jednorazowego użytku.

Nowodworski szpital obecnie zmaga się z brakiem asortymentu niezbędnego do walki z koronawirusem. Szczególnie brakuje maseczek chirurgicznych, masek z filtrem HEPA, kombinezonów ochronnych, środków do dezynfekcji, a także produktów spożywczych. Jak informuje NCM, dostawcy albo podnoszą ceny albo wypowiadają umowy, np. firma dostarczająca mięso i wędliny chce od następnego tygodnia podwyższyć ceny o około 30 proc. - Szpitala nie stać na taki wzrost kosztów - pisze dyrektor NCM Jacek Kacperski.

Apel do Mieszkańców Powiatu Nowodworskiego.W związku z coraz trudniejszą sytuacją, spowodowaną rozprzestrzenianiem się...

Opublikowany przez Nowodworskie Centrum Medyczne Wtorek, 17 marca 2020

Środki finansowe na pomoc dla szpitala może wpłacać na numer konta: 04 8009 1062 0012 9554 2007 0322.

O problemach nowodworskiego pisaliśmy już wczoraj - TUTAJ.

One thought on “Szpital w Nowym Dworze Mazowieckim apeluje do mieszkańców o pomoc

  • 19 marca 2020 at 19:24
    Link

    Bez koronawirusa to umierania, lepiej żeby to zamknęli niż mają leczyć tam ludzi

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *