Pogrzeb kpt. Józefa Lemańskiego w sobotę

Pogrzeb kpt. w st. spocz. Józefa Lemańskiego będzie się w najbliższą sobotę, tj. 3 lutego w Kościele Wniebowzięcia NMP w Chotomowie. Początek mszy świętej żałobnej o godz. 12.00.

Kpt. Józef Lemański zmarł 25 stycznia. Więcej TUTAJ.

Jabłonna Dla Mieszkańców

6 komentarzy do “Pogrzeb kpt. Józefa Lemańskiego w sobotę

 • 4 lutego 2018 at 07:41
  Link

  Jestem rozczarowany naszym włodarzem – Wójtem gminy, gdyż że nie potrafił pożegnać Honorowego Obywatela Gminy Jabłonna, jednego z ostatnich kombatantów z terenu gminy, wieloletniego radnego gminy Jabłonna. Po prostu wstyd. To wójt sąsiedniej gminy Wieliszew wygłosił piękne przemówienie w kościele w Chotomowie, a nasz milczał. Czy uważacie, że osoba, która nie potrafi nawet oddać honorów i pożegnać Honorowego Obywatela Gminy Jabłonna, powinna piastować takie stanowisko? Nie zabezpieczono nawet asysty wojskowej, przy ostatnim pożegnaniu jednego z ostatnich kombatantów!

  Odpowiedz
 • 4 lutego 2018 at 18:29
  Link

  nie wiem, doprawdy – nie wiem, co może być powodem, że w naszej wspólnej gminie, nawet tak ważne sprawy, jak pożegnanie zasłużonego mieszkańca, robimy byle jak, na kolanie i od dupy strony. Czy to wtedy nie jest wstyd spojrzeć w lustro?

  Odpowiedz
 • 5 lutego 2018 at 16:10
  Link

  Czyli powinien coś powiedzieć? Nie wiem czy wszystkim pasowało przemówienie wójta z Wieliszewa. Nie widziałem, ale potrzebne to było?

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *