Znamy godziny zakończenia roku szkolnego

Już za kilka dni uczniowie z gm. Jabłonna rozpoczną upragnione wakacje. Jako pierwsi na zasłużony odpoczynek udadzą się gimnazjaliści z klas trzecich, dzień później w ich ślady pójdą pozostali uczniowie. Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem zakończenia roku szkolnego 2014/2015 w publicznych placówkach.

W czwartek, 25 czerwca o godz. 18.00 w Domu Strażaka w Chotomowie odbędzie się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla uczniów klas trzecich Publicznego Gimnazjum w Chotomowie. W tym dniu uczniowie otrzymają nagrody, dyplomy i wyróżnienia. Zaplanowana jest również część artystyczna.

Pozostali gimnazjaliści odbiorą świadectwa w piątek. Najpierw jednak udadzą się na godz. 8.00 na mszę świętą do chotomowskiego kościoła, a o godz. 8.45 wezmą udział w spotkaniach z wychowawcami w klasach. Kwadrans później wszyscy uczniowie udadzą się do sali gimnastycznej, gdzie najpilniejsi spośród nich otrzymają świadectwa z wyróżnieniami i nagrody. Po części artystycznej w klasach pozostali otrzymają świadectwa.

Harmonogram dowożenia uczniów Publicznego Gimnazjum:
– odjazd autokaru z kierunku Suchocin, Trzciany, Skierdy, Rajszew: godz. 7.05 (początek trasy)
– odjazd autokaru z Jabłonny: godz. 7.20 (początek trasy)
– odjazd autokaru z Jabłonny: godz. 7.25 (początek trasy)
– odjazd autokaru z Jabłonny: godz. 7.30 (początek trasy)
– odjazd autokaru z parkingu przy kościele w kierunku Suchocina, Trzcian, Skierd i Rajszewa: godz. 10.30
– odjazd 3 autokarów z parkingu przy kościele w kierunku Jabłonny: godz. 10.30

W piątek, 26 czerwca odbędzie się zakończenie roku szkolnego w Szkole Podstawowej w Chotomowie. Uroczystości zaplanowano na następujące godziny: 8.00 (klasy VI), 10.00 (klasy III), 11.00 (klasy IV i V), 11.45 (klasy II) i 12.30 (klasy I).

Zapraszamy również do zapoznania się z harmonogramem piątkowych uroczystości w Szkole Podstawowej w Jabłonnie:
– klasy VI: wręczenie świadectw i zaświadczeń z egzaminu na tarasie szkolnym o godz. 8.00
– klasy III-V: zakończenie roku szkolnego na tarasie szkolnym o godz. 9.00 (msza święta w jabłonowskim kościele o godz. 8.00, autobus szkolny wyruszy z Trzcian pod szkołę o godz. 7.10, natomiast o godz. 11.00 wyruszy sprzed szkoły w drogę powrotną)
– klasy I-II: zakończenie roku szkolnego na tarasie szkolnym o godz. 10.30 (msza święta w jabłonowskim kościele o godz. 9.30, autobus szkolny wyruszy z Trzcian pod szkołę o godz. 8.30, natomiast o godz. 12.30 wyruszy sprzed szkoły w drogę powrotną)
– klasy 0: zakończenie roku szkolnego w hali sportowej o godz. 10.30

Jabłonna Dla Mieszkańców