Zaniedbane okolice Rajskiej Jabłoni

– Za płotem utrzymujemy boisko, na które zostały wydane nasze wspólne pieniądze a przed płotem hodujemy chwasty, które jak dojrzeją przeniosą się, jako nasiona, na boisko, które niebawem będzie wyglądało podobnie – pisze do nas mieszkaniec Jabłonny. Zarośnięty chodnik i niepielęgnowany pas zieleni – tak wygląda droga dojazdowa do Rajskiej Jabłoni.

Pod koniec lipca pisaliśmy o chodniku na ul. Radosnej w Chotomowie, gdzie w niektórych miejscach chwasty zajęły już blisko pół metra szerokości chodnika. Mieszkańcy alarmowali, że nie wygląda to estetycznie, a mimo to nie widzieli żadnego pracownika, który próbowałby pozbyć się wspomnianych chwastów. Więcej TUTAJ.

Okazuje się, że pod tym względem zaniedbany jest nie tylko Chotomów, ale również Jabłonna. Wczoraj napisał do nas mieszkaniec Jabłonny, który załączył również zdjęcia.

– Są to zdjęcia chodnika i pasa zieleni położonego wzdłuż łącznika prowadzącego od ul. Szkolnej do osiedla Rajska Jabłoń, który znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie boiska Wisły Jabłonna. Za płotem utrzymujemy boisko, na które zostały wydane nasze wspólne pieniądze, a przed płotem hodujemy chwasty, które jak dojrzeją przeniosą się, jako nasiona, na boisko, które niebawem będzie wyglądało podobnie. Ale co tam, powiemy, że nie mieliśmy kim i czym wykosić. I tak będzie, że cho, cho… – napisał nasz czytelnik.

O problemie zarośniętego chodnika i pasa zieleni poinformowaliśmy Urząd Gminy.

Jabłonna Dla Mieszkańców, fot. czytelnik