Wspólny Bilet wraca do Chotomowa. Podpisano umowę [PRIMA APRILIS]

Urząd Gminy Jabłonna zawarł z Kolejami Mazowieckimi umowę w sprawie Wspólnego Biletu do stacji Chotomów. Obejmuje ona na razie termin do końca czerwca, natomiast na dalszy okres ma zostać podpisana oddzielna umowa. UWAGA, PRZECZYTAJ DO KOŃCA…

W ramach Wspólnego Biletu pasażerowie z biletem ZTM okresowym i długookresowym – od dobowego wzwyż – mogą podróżować bez dopłat pociągami Kolei Mazowieckich i WKD w granicach odpowiednich stref biletowych. W pociągach lotniskowych zakres honorowania biletów jest większy.

– Umowa została zwarta na taki okres ze względu na zapisy budżetowe w planie finansowym ZTM i Wieloletniej Prognozie Finansowej – informuje ZTM. – Na dalszy okres 2021 roku planowane jest zawarcie kolejnej umowy – dodaje ZTM.

Umowę ze strony gm. Jabłonna podpisali: wójt Jarosław Chodorski i przewodniczący Rady Gminy Wojciech Nowosiński.

***

AKTUALIZACJA, godz. 23.00. Uprzejmie informujemy, iż dzisiejsza informacja o podpisaniu umowy ws. Wspólnego Biletu od stacji Chotomów była primaaprilisowym żartem. Pozdrawiamy wszystkich wkręconych, jak też tych, którzy nie dali się zwieść. Wspólny Bilet, który już kiedyś funkcjonował na terenie gm. Jabłonna, z pewnością byłby sporym udogodnieniem dla mieszkańców, dlatego też zachęcamy do wyrażania swoich opinii w kwestii jego przywrócenia na adres urzad@jablonna.pl – możliwe, że dzięki temu wójt i radni już na najbliższej sesji zarezerwują środki finansowe na Wspólny Bilet.