Wpadli poszukiwani przez policję

Wczoraj policjanci na terenie powiatu legionowskiego zatrzymali dwie osoby ukrywające się przed wymiarem sprawiedliwości. 22-letnia kobieta i 27-letni mężczyzna poszukiwani byli celem odbycia kary pozbawienia wolności za popełnione przestępstwa i zgodnie z wydaną dyspozycją trafią do zakładu penitencjarnego.

Wczoraj w ręce policjantów pełniących służbę na terenie powiatu legionowskiego wpadły dwie poszukiwane osoby. Do pierwszego zatrzymania doszło na terenie Jabłonny. Patrolowcy podczas wykonywania czynności służbowych ujawnili 22-letnią Katarzynę K., która po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazała się poszukiwana na podstawie listu gończego. Kobieta trafi do zakładu karnego za kradzież.

Kolejne zatrzymania miało miejsce w Legionowie. Funkcjonariusze stołecznych oddziałów prewencji zatrzymali 27-letniego Krzysztofa G., poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez z sąd. Mężczyzna trafi do najbliższego zakładu karnego, gdzie odbędzie karę pozbawienia wolności za oszustwo.

Źródło: KPP Legionowo