Śmiertelne potrącenie w Jabłonnie. Nie żyje 88-letnia kobieta

Policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Legionowie ustalają dokładne przyczyny i okoliczności śmiertelnego wypadku, do którego doszło w sobotę w Jabłonnie. W wyniku odniesionych obrażeń zmarła 88-letnia kobieta. – Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze – mówi podkom. Justyna Stopińska z KPP Legionowo.

Do tragicznego w skutkach zdarzenie drogowego doszło w sobotę na ul. Modlińskiej w Jabłonnie. Na przejściu dla pieszych 88-letnia mieszkanka gminy została potrącona przez opla. Niestety kobieta mimo podjętej reanimacji zmarła. – Badanie na zawartość alkoholu w organizmie wykazało, że kierowca był trzeźwy – informuje podkom. Justyna Stopińska.

Na miejscu wypadku pod nadzorem prokuratora policjanci wykonali szereg niezbędnych czynności procesowych, które mają wyjaśnić dokładne przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Policja apeluje do kierowców, by przed przejściem dla pieszych znacznie zwalniali i zachowywali szczególna ostrożność, a piesi upewniali się, czy mogą bezpiecznie przekroczyć jezdnię.

Źródło: KPP Legionowo