Poszukiwana w rękach kryminalnych

Policjanci z wydziału kryminalnego zatrzymali 29-latkę, która była poszukiwana przez legionowski sąd. Zgodnie z dyspozycją sądu kobieta trafiła do aresztu śledczego, gdzie odbędzie zasądzoną karę pozbawienia wolności.

Policjanci z wydziału kryminalnego legionowskiej komendy prowadzą szereg działań ukierunkowanych na zatrzymanie osób poszukiwanych, ściganych listami gończymi. Funkcjonariusze prowadzą operacyjne sprawdzenia i ustalenia, pozyskują informacje i na ich podstawie docierają do miejsc, gdzie ukrywają się poszukiwani.

Wczoraj legionowscy kryminalni namierzyli poszukiwaną kobietę. 29-latka od jakiegoś czasu ukrywała się przed wymiarem sprawiedliwości. Sąd Rejonowy w Legionowie wydał nakaz doprowadzenia kobiety do jednostki penitencjarnej. Czynności operacyjne prowadzone przez poszukiwaczy doprowadziły do ustalenia aktualnego miejsca pobytu poszukiwanej.

Mieszkanka powiatu legionowskiego została zatrzymana i w policyjnym konwoju przewieziony do aresztu śledczego, gdzie spędzi najbliższe 212 dni za oszustwo.

Źródło: podkom. Justyna Stopińska/KPP Legionowo