Policja poszukuje świadków wypadku w Rajszewie

Legionowscy policjanci apelują do świadków tragicznego w skutkach, zdarzenia drogowego w miejscowości Rajszew, do którego doszło 5 września. Kierujący pojazdem marki opel z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się pojazdem marki toyota. W wyniku tego zdarzenia śmierć poniosły dwie osoby, a jedna została ciężko ranna. Śledczy proszą o kontakt wszystkich, którzy swoją wiedzą mogliby pomóc w ustaleniu przyczyn tego nieszczęśliwego zdarzenia.

Do śmiertelnego wypadku doszło w niedzielę 5 września około godziny 20.40 w Rajszewie na DW 630. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń, mężczyzna kierujący pojazdem marki opel zjechał na przeciwległy pas ruchu, którym poruszała się kierująca pojazdem marki toyota. W wyniku tego zdarzenia śmierć poniosły dwie osoby, a jedna została ciężko ranna.

Policjanci proszą o kontakt wszystkich, którzy mają jakąkolwiek wiedzę mogącą przyczynić się do wyjaśnienia okoliczności wypadku.

Dane kontaktowe: Komenda Powiatowa Policji w Legionowie, ul. Jagiellońska 26b, tel. 22 774-27-77, Wydział Dochodzeniowo- Śledczy, tel. 47 774- 82-45, e- mail: kpp.legionowo@ksp.policja.gov.pl, oficer.prasowy.legionowo@ksp.policja.gov.pl. Informacje można przekazywać również poprzez numer alarmowy 112.

Źródło: mł. asp. Agata Halicka/KPP Legionowo