Nasi piłkarze wrócili na fotel lidera. W sobotę mecz z Sokołem

Wisła Jabłonna powróciła na pozycję lidera rozgrywek B-Klasy. Nasi zawodnicy nie podłamali się wysoką porażką z Interem Warszawa i wypunktowali Coco Jambo. Najbliższy mecz już w sobotę w Jabłonnie.

W poprzedni weekend Wisła zmierzyła się na boisku warszawskiego Drukarza z Interem. Niespodziewanie nasi zawodnicy doznali porażki 0:6. Jabłonowski klub wystąpił w składzie: Piotr Sieradzki – Piotr Małyszew, Tomasz Rafał, Mikołaj Kropicz, Cezary Kowalski – Dariusz Niegowski, Marcin Rębiejewski, Adrian Polak (60` Dominik Cieślak), Jarosław Kowalski (80` Radosław Paterek) – Łukasz Majewski (80′ Adam Fronczek), Marcin Chmielewski (80`Sebastian Strzyżewski).

We wtorek Wisła spisała się dużo lepiej i w zaległym meczu pokonała na wyjeździe Coco Jambo Warszawa 5:1. Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Jarosław Kowalski (2), Łukasz Majewski (2) i Adam Fronczek, z kolei Mateusz Kowalski popisał się 2 asystami. Wisła zagrała tego dnia w następującym zestawieniu: Tomasz Kokosiński – Dariusz Niegowski (46`Marcin Chmielewski), Tomasz Rafał, Mikołaj Kropicz, Łukasz Walczak – Piotr Małyszew, Cezary Kowalski (80`Radosław Paterek), Mateusz Kowalski ,Adrian Polak (46` Łukasz Majewski) – Jarosław Kowalski (80` Adam Fronczek), Przemek Dobrowolski.

W sobotę, 3 października o godz. 16.00 Wisła podejmie na boisku przy GCKiS w Jabłonnie drugą drużynę Sokoła Serock. Miejmy nadzieję, że jabłonowska jedenastka zdobędzie kolejny komplet punktów i umocni się na pozycji lidera.

Jabłonna Dla Mieszkańców