Kończą się wybory sołeckie

Jeszcze tylko mieszkańcy Bożej Woli, Suchocina, Skierd i Wólki Górskiej będą uczestniczyć w wyborach sołeckich. W większości wyniki są już znane i wiemy, kogo wybiorą mieszkańcy.

Dzisiaj o godz. 18.00 w Klubie Rolnika w Bożej Woli odbędzie się pierwsze spotkanie wyborcze. O funkcję sołtysa ubiega się tylko Bogdan Szlufarski, natomiast do Rady Sołeckiej kandydują: Artur Bułka, Dariusz Sosiński, Mariusz Szerszeń i Robert Tomaszewski.

Z kolei mieszkańcy Suchocina wybiorą sołtysa w piątek o godz. 16.00. W wyborach nie wystartował dotychczasowy sołtys Zbigniew Czech, jedynym kandydatem jest Robert Liszewski. O wejście do Rady Sołeckiej ubiegają się Beata Gromadka, Anna Janiszewska, Iwona Anna Kozłowska, Teresa Piątkiewicz, Elżbieta Rusiecka i Danuta Wysocka.

Również w Skierdach jest tylko jeden kandydat na sołtysa – Teresa Młynarek. Do Rady Sołeckiej kandydują Elżbieta Bziuk, Marika Maj, Malwina Młynarek, Karol Rosiak i Magdalena Smolik-Białowąs. Zebranie zaplanowano na sobotę na godz. 18.00.

Ostatnie spotkanie wiejskie odbędzie się w Wólce Górskiej w poniedziałek o godz. 18.30. O funkcję sołtysa ubiega się Jan Michałowski, natomiast o wejście do Rady Sołeckiej Zbigniew Byliński, Grażyna Pielach i Adam Rafalski.

Jabłonna Dla Mieszkańców