Kolejni poszukiwani w rękach policji

Policjanci z legionowskiej komendy zatrzymali kolejne osoby ukrywające się przed wymiarem sprawiedliwości. Mężczyźni poszukiwani byli na podstawie nakazów doprowadzenia wydanych przez Sąd Rejonowy w Legionowie. Zatrzymani już trafili do zakładów penitencjarnych, gdzie odpowiedzą za niszczenie mienia, kradzież i niepłacenie alimentów.

Do legionowskiej komendy każdego dnia wpływają kolejne nakazy doprowadzenia i listy gończe, na podstawie których policjanci wszczynają poszukiwania. W dalszej kolejności przystępują do działań, które mają na celu ujawnienie miejsca pobytu tych osób i ich zatrzymanie.

Tym razem funkcjonariusze legionowskiej patrolówki zatrzymali trzech mężczyzny poszukiwanych na podstawie nakazów doprowadzenia wydanych przez Sąd Rejonowy w Legionowie. 29-latek do aresztu śledczego trafił na 272 dni za zniszczenie mienia, 67-latek w placówce penitencjarnej pozostanie 75 dni za przestępstwo kradzieży, zaś 42-latek „za kratkami” spędzi 120 dni – to kara pozbawienia wolności z uchylanie się od obowiązku alimentacji.

Zgodnie z dyspozycja sądu mieszkańcy powiatu legionowskiego już trafili do placówek penitencjarnych.

Źródło: podkom. Justyna Stopińska/KPP Legionowo