Charytatywny Bieg dla Gośki w Jabłonnie. Trwają zapisy

– Gośka to nasza sąsiadka z podwórka, która niedawno uległa wypadkowi i obecnie jeździ na wózku inwalidzkim, z którego bardzo chce wstać, a my chcemy jej w tym pomóc – piszą przyjaciele z Osiedla Przylesie w Jabłonnie. Już 6 września odbędzie się Charytatywny Bieg dla Gośki na Zakończenie Wakacje z mini Rodzinnym Piknikiem. W jaki sposób można zapisać się do udziału w zawodach?

Jak informują organizatorzy, podczas biegu będzie organizowana zbiórka pieniędzy na rehabilitację Gośki. Aby zachęcić biegaczy do aktywnego uczestnictwa w wydarzeniu, zostanie też zorganizowana loteria, w której uczestnicy będą mogli wygrać różne atrakcyjne nagrody.

– Poszukujemy, bo potrzebujemy wsparcia naszej inicjatywy w postaci bonów podarunkowych, voucher-ów lub też drobnych podarunków. Prosimy o kontakt pod tel. 505144441 z Kaśką. Z naszej strony gwarantujemy reklamę na FB Przylesie Jabłonna oraz ogłoszenie darczyńców podczas losowania – zwracają się z prośbą organizatorzy wydarzenia.

Zbiórka: 06.09.2020, g.10.00
START: 10.30 pole na Akademijnej 7
Trasa: po naszym lesie 5,8 km
META: pole na Akademijnej 7
Zapisy: TUTAJ

Trasę można przebiec, przejechać na rowerze, przejść z kijkami, spacerkiem… Jak komu wygodnie. Bieg jest dla biegaczy i nie-biegaczy, młodszych i starszych, całych rodzin, dla każdego kto zechce wrzucić datek dla Gośki.