Gdzie warto pójść do szkoły średniej?

Starostwo Powiatowe w Legionowie zaprasza do zapoznania się z ofertą edukacyjną szkół średnich w Legionowie, Serocku i Stanisławowie Pierwszym. – Profile i kierunki nauki doskonale przygotowują do podjęcia studiów i dostosowane są do zmieniających się warunków na rynku pracy, zapewniając zdobycie atrakcyjnego zatrudnienia – czytamy.

Urzędnicy dodają, że szkoły średnie z terenu pow. legionowskiego zapewniają wysoki poziom kształcenia, rozwijanie indywidualnych talentów i zainteresowań uczniów oraz udział w ciekawych projektach dodatkowych. A jak placówki przedstawiają się same?

Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Legionowie

Szeroki wybór profili nauczania, klasa sportowa, szkoła z tradycjami, a jednocześnie podążająca z duchem czasu. Zaangażowani nauczyciele i świetna atmosfera. Jeśli tego szukasz – Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Legionowie jest dla Ciebie.

Powiatowy Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. J. Siwińskiego w Legionowie

Nauka zawodów z przyszłością jak technik informatyk czy technik urządzeń i systemów energii odnawialnej, przygotowanie do pracy w poszukiwanych na rynku pracy zawodach w turystyce i gastronomii oraz zdobywanie zawodu w szkole branżowej I stopnia – to wszystko znajdziecie w PZSP Legionowo. Świetna, zaangażowana kadra i nowoczesne pracownie przedmiotowe, a dla ciała wielofunkcyjne boisko przy szkole.

Powiatowy Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Włodzimierza Wolskiego w Serocku

Kształcenie w zawodach poszukiwanych na rynku pracy w szkole wyróżnionej Srebrną Tarczą w rankingu techników Perspektywy 2019. Świetnie wyposażone pracownie przedmiotowe i kreatywna zaangażowana kadra. To wszystko może być Twoim udziałem, jeśli dołączysz do grona uczniów Powiatowego Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Serocku!

Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Lema w Stanisławowie Pierwszym

Szukasz liceum marzeń? Zapraszamy do LO im. Stanisława Lema w Stanisławowie Pierwszym: kameralnie, innowacyjnie, na najwyższym poziomie.

Źródło: Starostwo Powiatowe w Legionowie