Disco Polo w Jabłonnie

Już 4 września w Jabłonnie odbędzie się festiwal DISCOpolowanie. Przed publicznością wystąpią zespoły disco polo – Calibra, Imperium, Vancouver i The Lovers.

DISCOpolowanie to ogólnopolski cykl festiwali promujący muzykę disco polo. W te wakacje koncerty odbyły się już m.in. w Buczkach, Nowym Mieście, Kręczkach Kaputach, Płocku, Starych Babicach i Pułtusku. Jabłonowska impreza, którą zaplanowano na 4 września na terenie zespołu parkowo-pałacowego, wystartuje o godz. 18.00.

Podczas imprezy organizatorzy będą polować na nowe utalentowane zespoły i miss DISCOpolowania. Laureaci poszczególnych festiwali będą mieli okazję zaprezentować się na gali finałowej i powalczyć o nagrody główne.

Festiwal odbędzie się w ramach Święta Gminy Jabłonna, na które również zapraszamy.

plakat

Podczas Święta Gminy Jabłonna na najmłodszych będzie czekał park zabaw a w nim zjeżdżalnie, zamki, trampolina i euro-bangie. Amatorzy militariów obejrzą armatę przeciwlotniczą i samochód załadowczo-transportowy z rakietami. Właściciele psów obejrzą tresurę psów i nauczą się udzielać pierwszej psiej pomocy. A to tylko część atrakcji, które przygotują organizatorzy. W tym samym czasie na scenie wystąpią młodzi artyści ze Studia Piosenki GCKiS, odbędą się pokazy Zumby i Taekwondo.

Jabłonna Dla Mieszkańców, fot. discopolowanie.pl