Boża Wola: Peugeotem zderzył się z dzikami

W poniedziałek (13.07) chwilę po godzinie 22 na DW 630 w miejscowości Boża Wola doszło do zderzenia osobowego peugeota partnera z dzikami, które wybiegły na jezdnię.

Na miejsce wysłano zastępy z JRG Legionowo oraz JRG Nowy Dwór Mazowiecki. Po chwili w rejonie zdarzenia, przejeżdżali również strażacy z zakładowej straży pożarnej z Warszawskiego Tarchomina. Kierujący samochodem o własnych siłach wyszedł z pojazdu. Strażacy z Warszawy oraz strażak z OSP Ratownictwo Wodne z Nowego Dworu Mazowieckiego, który był świadkiem zdarzenia, zabezpieczyli pojazd oraz miejsce zdarzenia, do czasu przybycia zadysponowanych zastępów.

Pierwsi przybyli strażacy z JRG Nowy Dwór Mazowiecki, którzy przystąpili do zabezpieczenia miejsca zdarzenia oraz przekazania przybyłym po chwili zastępom z JRG Legionowo. Strażacy przy pomocy wyciągarki samochodowej, wyciągnęli z rowu leżący pojazd. Kierującego przebadał lekarz przejeżdżający w miejscu zdarzenia.

Apelujemy o ostrożność gdyż wieczorami przy terenach leśnych, można często spotkać dzikie zwierzęta, które wchodzą na jezdnię.

Jabłonna dla Mieszkańców