Boża Wola: Mikołaj odwiedził dzieci

Dyskoteka, moc atrakcji oraz prezenty. Właśnie taki przebieg miało dzisiejsze spotkanie choinkowe w Bożej Woli. Radna Teresa Gałecka miała również prezent dla dorosłych mieszkańców sołectwa.

W sobotę o godz. 16.00 w Bożej Woli odbyło się spotkanie choinkowe dla najmłodszych mieszkańców wsi. Mieszańców przywitali sołtys Bogdan Szlufarski i wójt Jarosław Chodorski. Nie zabrakło też życzeń od radnej Teresy Gałeckiej.

– Choinka została zorganizowana z myślą przede wszystkim o dzieciach, którym życzę zdrowia, pomyślności, dużo miłości rodzicielskiej i obfitego Mikołaja – mówiła radna. – Dla trochę starszych mieszkańców Bożej Woli także mam dobre, noworoczne wiadomości od Rady Gminy. Wreszcie będzie zmodernizowana ul. Dębowa, zostanie dokończone oświetlenie ul. Klonowej i w budżecie znajdą się środki na projekt wodociągu dla Bożej Woli – dodała.

Podczas spotkania nie zabrakło atrakcji dla dzieci. Zespół muzyczny zaprosił najmłodszych na dyskotekę, z głośników wydobywały się najbardziej popularne hity. Bożą Wolę odwiedził także Św. Mikołaj, który przywiózł z Laponii prezenty. Były też cukierki i przede wszystkim świetna atmosfera. Organizatorom należą się gratulacje!

Zdjęcia z zabawy choinkowej znajdują się TUTAJ.

Jabłonna Dla Mieszkańców