Znamy gwiazdę Święta Gminy

Sylwia Grzeszczak będzie gwiazdą wieczoru podczas Święta Gminy Jabłonna, które odbędzie się 9 września. Taką decyzję podjęli mieszkańcy w internetowej sondzie.

W ubiegłych latach Święto Gminy Jabłonna nie cieszyło się zbyt dużym zainteresowaniem ze strony mieszkańców. Prawdopodobnie było to spowodowane brakiem gwiazdy muzycznej, która swoim nazwiskiem mogłaby przyciągnąć tłumy. W tym roku gm. Jabłonna zdecydowała się zapytać o zdanie mieszkańców i na swojej stronie internetowej opublikowała specjalną sondę.

Okazało się, że internauci najchętniej widzieliby w Jabłonnie Sylwię Grzeszczak. Piosenkarka otrzymała 157 głosów. W czołówce byli także Michał Szpak (135), Mrozu (110), Bednarek (101) i Ewa Farna (81).

– Dzisiaj możemy to już potwierdzić, że 9 września w Jabłonnie w trakcie imprezy Święto Gminy Jabłonna wystąpi Sylwia Grzeszczak! – informuje Urząd Gminy.

Wokalistka wydała dotychczas cztery albumy studyjne: Ona i On z Liberem, oraz trzy solowe: Sen o przyszłości, Komponując siebie oraz Tamta dziewczyna. Albumy Sen o przyszłości i Komponując siebie uzyskały status potrójnie platynowej płyty oraz zajęły kolejno 1. i 2. miejsce na liście sprzedaży płyt w Polsce, zaś album Tamta dziewczyna uzyskał status platynowej płyty. Większość wydanych przez piosenkarkę singli stało się przebojami, m.in. „Małe rzeczy”, „Sen o przyszłości”, „Pożyczony”, „Księżniczka” oraz „Tamta dziewczyna”, które zajęły 1. miejsce na liście AirPlay, najczęściej granych utworów w polskich rozgłośniach radiowych.

Jabłonna Dla Mieszkańców, fot. Paweł Pyrz