Zgłoś wniosek do urzędu – gmina zrobi inwestycję

Od lat ulica Zielona w Jabłonnie jest zalewana po każdej ulewie. – Czy kiedykolwiek znajdzie się jakieś rozwiązanie tej sytuacji? Gdzie ewentualnie można jeszcze skierować problem? – napisała do nas pani Marta. Rozwiązanie jest proste, wystarczy wysłać wniosek do Urzędu Gminy i wójt będzie mógł wykonać nową inwestycję.

Dzisiaj nad ranem przez naszą gminę przeszła spora ulewa. O utrudnieniach na ul. Zielonej napisała do nas pani Marta.

– Chciałabym przedstawić jak wygląda ulica Zielona w Jabłonnie po każdej ulewie. Nie ma odpływu, studzienka nie funkcjonuje, dojazd do posesji jest utrudniony, przejście przez chodniki również. Woda będzie stała dotąd aż wyschnie. Czy kiedykolwiek znajdzie się jakieś rozwiązanie tej sytuacji? Gdzie ewentualnie można jeszcze skierować problem? – pisze mieszkanka Jabłonny.

Jak okazuje się, rozwiązanie jest proste. Wystarczy napisać krótki wniosek do wójta Jarosława Chodorskiego, w którym należy wskazać potrzebę wykonania konkretnej inwestycji i wysłać go na adres urzad@jablonna.pl. Dzięki temu wójt będzie mógł zrealizować daną inwestycję nawet w tym roku. Co więcej, w najbliższych tygodniach będzie opracowywany budżet gm. Jabłonna na 2018 rok, w związku z tym istnieje duże prawdopodobieństwo wykonania poszczególnych inwestycji, o które będą wnioskować mieszkańcy. Zachęcamy również do informowania nas o złożonych wnioskach – w ten sposób będziemy mogli czuwać nad ich realizacją. Skany wniosków można wysłać na adres kontakt@jablonnadlamieszkancow.pl.

Jabłonna Dla Mieszkańców, fot. czytelniczka