Zdemolowano samochód byłego radnego. Policja szuka sprawców

W nocy z soboty na niedzielę nieznani sprawcy zdemolowali samochód b. radnego Mariusza Grzybka. Auto zostało obrzucone głazami i drewnianymi belkami. – Na pewno się nie ugnę, czekam aż sprawcy spojrzą w twarz organom prawa – komentuje Mariusz Grzybek.

Do zdarzenia doszło w ostatni weekend na Osiedlu Pogodne w Chotomowie. Nieznani sprawcy zniszczyli tylną szybę auta, które było zaparkowane na posesji. Na miejscu obecna już była policja.

– Użyto 1 głaz i 4 belki drewniane, tak więc trudno mówić o przypadku. Podobno 4 dni temu ulica obok Pogodna, też coś podobnego było, ale muszę to sprawdzić. To pokazuje jedno, że nie jest bezpiecznie i uważajcie na siebie – zwraca się do sąsiadów z terenu gm. Jabłonna Mariusz Grzybek.

– Myślę, że przypadki zdarzają się bardzo rzadko, choć ich też nie można wykluczyć. Wygląda to jednak na działanie z pełną premedytacją i Policja też do tego tak będzie podchodziła. Dość długo zabezpieczała ślady. Bo jak widać, nie możemy się czuć bezpieczni Mam nadzieję, że będą efekty działania Policji. Ja na pewno się nie ugnę, czekam aż sprawcy spojrzą w twarz organom prawa – dodaje Mariusz Grzybek.

Zemsta za działalność samorządową?

Część mieszkańców sugeruje, że Mariusz Grzybek mógł narazić się niektórym osobom ze względu na swoją działalność społeczną. Mariusz Grzybek przez wiele kadencji sprawował bowiem mandat radnego, później kandydował na stanowisko wójta gm. Jabłonna, natomiast teraz pozostaje aktywny w komentowaniu wydarzeń samorządowych na terenie naszej gminy.

Czytaj także:

Fot. Mariusz Grzybek