Zaginął Wiesław Karwowski. Kto widział 74-latka z Chotomowa?

Komisariat Policji w Jabłonnie poszukują zaginionego 74-letniego Wiesława Karwowskiego. Mężczyzna w czwartek (24.09) około godz. 13.00 wyszedł z domu w Chotomowie do pobliskiego lasu na grzyby i do chwili obecnej nie powrócił, ani też nie nawiązał kontaktu z rodziną. Prosimy wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu 74-latka prezentowanego na zdjęciu o natychmiastowy kontakt z policją.

Mężczyzna ma około 170 cm wzrostu, sylwetka szczupła, włosy koloru ciemny blond. W dniu zaginięcia 74-latek ubrany był w spodnie koloru niebieskiego, koszulę z długim rękawem koloru niebieskiego oraz obuwie typu sportowego. Mężczyzna może poruszać się rowerem typu składak koloru zielonego z zamontowana niebieska skrzynką (koszykiem).

Policja prosi o pomoc wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu mężczyzny prezentowanego na zdjęciu. Osoby, które mogą pomóc w odnalezieniu zaginionego proszone są o kontakt z policjantami komisariatu w Jabłonnie przy ul. Modlińskiej 102, tel. 47 724 88 66 całodobowo lub z najbliższą jednostką policji, a także pod bezpłatnym numerem telefonu 112, ewentualnie za pośrednictwem poczty elektronicznej e-mail: kpp.legionowo@ksp.policja.gov.pl.

Fot. KPP Legionowo