Zaginął 39-letni mężczyzna

W niedzielę (15.01) w Legionowie z jednego z mieszkań wyszedł 39-letni mężczyzna w stanie silnego wzburzenia. Niestety do chwili obecnej nie ma z nim kontaktu.

W środę o godzinie 11.00 do Komendy Powiatowej Policji, zgłosił się jeden z członków rodziny i powiadomił o zaginięciu 39-latka. Policjanci natychmiast przystąpili do poszukiwań zaginionego. W działaniach udział biorą policjanci z Legionowa, Jabłonny i Oddziałów Prewencji Policji oraz śmigłowiec. Do poszukiwań włączono Sekcję Poszukiwawczo Ratowniczą z OSP Jabłonna.

Rodzina nie wyraziła zgody na publikację danych ani wizerunku zaginionego. Poszukiwany jest mężczyzna w wieku 39 lat, wzrost 174 cm, 70 kg wagi. Zaginiony jest średniej budowy ciała i ma krótkie włosy koloru blond. W chwili zaginięcia ubrany był w czarną kurtkę materiałową, czarną czapkę i spodnie jeansowe koloru granatowego.

Każdy kto zna miejsce pobytu osoby pasującej do rysopisu, proszony jest o pilny kontakt z policją w Legionowie lub najbliższą jednostką policji (tel. 112).

Wirtualne Legionowo