Za nami Święto Gminy Jabłonna

To było najbardziej udane Święto Gminy Jabłonna od lat. Na koncercie Sylwii Grzeszczak mogło bawić się nawet 1000 osób. – Tamta dziewczyna, tak mało o niej wiesz! – śpiewała swój największy przebój piosenkarka. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z dzisiejszego pikniku.

W sobotę, 9 września gm. Jabłonna obchodziła swoje święto. Z tej okazji na terenie zespołu pałacowo-parkowego PAN zorganizowano zabawę dla mieszkańców. Już od samego rana najmłodsi mogli spędzać czas na dmuchańcach czy kupować zabawki na straganach. Dużym zainteresowaniem cieszyły się stoiska ciężkiego sprzętu 32. Wieliszewskiego Dywizjonu Obrony Powietrznej im. Konstantego ORLICZ-DRESZER, OSP Jabłonna oraz Fundacji Pomocy Dzieciom Podaj Rękę Małemu Przyjacielowi.

Święto Gminy Jabłonna zakończył koncert popularnej piosenkarki Sylwii Grzeszczak. Publiczność chętnie bawiła się przy największych hitach wokalistki. Należy zauważyć, że w tym roku koncert cieszył się większą popularnością aniżeli występy artystów w poprzednich latach. Przy dźwiękach płynących ze sceny bawiło się nawet 1000 osób.

Jabłonna Dla Mieszkańców