Wyjątkowe miejsce w sercu Białołęki – osiedle Greenwood

Kameralna zabudowa, wysokiej klasy standardy oraz pełne inteligentnych rozwiązań mieszkania i części wspólne to jedynie namiastka tego, czym zachwycić może nowo powstałe osiedla Greenwood. Atutem, którego można pozazdrościć przyszłym mieszkańcom osiedla, jest bajecznie zielona okolica Białołęki, urzekająca mnóstwem rezerwatów, zalesionych terenów, parków, ścieżek rowerowych i wielu atrakcji na świeżym powietrzu. Nowoczesność budynków miasteczka Greenwood oraz piękno otaczającej go przyrody dopełniają się wspaniale, przez co mieszkanie tutaj, przypomina wiejską sielankę u stóp wielkiej metropolii.

Rodziny z dziećmi, mogą liczyć na wspaniałe warunki, bowiem okolica pełna jest edukacyjnych placówek, a co równie ważne, w sąsiedztwie osiedla, trwa budowa nowoczesnej szkoły, która zostanie otwarta dla 37 nowych klas! Piękny kompleks będzie wyjątkowo atrakcyjny dla młodych, żądnych wiedzy mieszkańców osiedla, bowiem ma zapewnić specjalistyczne sale naukowe, liczne boiska i halę sportową oraz szereg innych udogodnień. Najmłodsi na obszarze osiedla mają dodatkowo wydzieloną, specjalną strefę z placem zabaw w otoczeniu przyjemnego ogrodu, gdzie mogą wspólnie z rówieśnikami wspaniale spędzać czas.

Projekt budowy osiedla to przede wszystkim połączenie najwyższej klasy rozwiązań, funkcjonalności, przestronności i wyjątkowego stylu, dlatego też mieszkańcy z pewnością docenią wyjątkowo atrakcyjne mieszkania, z których każde zostało opracowane tak, aby zapewnić maksimum komfortu. Piękne tarasy, balkony czy ogrody to element, który podnosi wygodę mieszkańców, a panoramiczne okna, przeszklone balustrady i windy czy efektowna elewacja i świetliki na dachu, tworzą zjawiskowe połączenie i niebanalny charakter obiektów. Już z oddali można odnieść wrażenie, że miasteczko Greenwood to wyjątkowe mieszkania pod Warszawą, to wyjątkowe miejsce, dlatego przypadnie ono do gustu nawet najbardziej wymagającym.

Dla mieszkańców, którzy cenią kompleksowe rozwiązania, inwestor przygotował bogactwo opcji dodatkowych jak komórki lokatorskie, garaże w hali garażowej oraz naziemne miejsca postojowe, ale także liczne lokale usługowe. Sąsiedztwo osiedla bogate jest w liczne sklepy, centra handlowe, apteki, pocztę oraz poradnię weterynaryjną, którą docenią wszyscy właściciele czworonogów. Sama lokalizacja osiedla skupiona przy zbiegu ulic Zdziarskiej i Verdiego w Warszawie, stanowi doskonały punkt startowy do różnych zakątków stolicy, jak również wypadów za miasto. Całość inwestycji została zaplanowana z myślą o wymagających klientach, dlatego standard osiedla z pewnością zachwyci każdego, kto marzy o wyjątkowym miejscu dla siebie i swojej rodziny. Każdy element zarówno konstrukcji, jak i wykończenia, a także aranżacji ogrodów, dopracowany jest w najdrobniejszych szczegółach, dlatego w miejscu tym nie sposób się nie zauroczyć.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY