Wójt szuka nowego dyrektora Szkoły Podstawowej w Jabłonnie? [AKTUALIZACJA]

Mimo że Agata Gołowicz w dalszym ciągu jest zawieszona w czynnościach dyrektora Szkoły Podstawowej w Jabłonnie, dziś wójt Chodorski ogłosił konkurs na kandydata na stanowisko dyrektora wspomnianej placówki oświatowej. Wójt dąży do tego, żeby obecna dyrektor pożegnała się z pracą?

Jarosław Chodorski podpisał zarządzenie o ogłoszeniu konkursu na kandydata na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej w Jabłonnie. Kandydaci mają czas na składanie ofert do 9 sierpnia 2016 r.

Warto podkreślić, że obecna dyrektor jest w dalszym ciągu zawieszona przez wójta w pełnieniu swoich obowiązków.

Jabłonna Dla Mieszkańców

W poniedziałek, 25 lipca otrzymaliśmy sprostowanie do artykułu sporządzone przez Urząd Gminy.

Sprostowanie

Nieprawdą jest, że Pani Gołowicz w dalszym ciągu jest zawieszona w czynnościach dyrektora Szkoły Podstawowej w Jabłonnie. Wójt Gminy Jabłonna zarządzeniem nr 86/2016 z dnia 21 lipca 2016 roku odwołał Panią Agatę Gołowicz ze stanowiska dyrektora Szkoły Podstawowej w Jabłonnie.

Michał Smoliński, kierownik Referatu Marketingu i Komunikacji Społecznej

Odniesienie do sprostowania

W środę, 27 lipca – zgodnie z przepisami Ustawy Prawo Prasowe – nasza redakcja odniesie się do sprostowania przesłanego przez kierownika Referatu Marketingu i Komunikacji Społecznej. Naszym zdaniem sprostowanie wymaga komentarza, ponieważ zawiera nieścisłości.

Jabłonna Dla Mieszkańców

AKTUALIZACJA (28.07.2016): odniesienie do sprostowania znajduje się TUTAJ.