Wiślacy za burtą Pucharu Polski

Wisła Jabłonna przegrała u siebie z czwartoligową Wilgą Garwolin i pożegnała się z rozgrywkami Pucharu Polski. Teraz wiślacy skoncentrują się na lidze. W najbliższą niedzielę zagrają w Jabłonnie z Marcovią II Marki.

To była piękna przygoda z rozgrywkami Pucharu Polski. Wisła dotarła aż do 4. rundy, gdzie jednak musiała uznać wyższość grającej na co dzień w IV lidzie Wilgi Garwolin. Nasi piłkarze ulegli u siebie 1:6, a jedynego gola dla Wisły zdobył Łukasz Gałązka.

Wiślacy wystąpili w następującym zestawieniu: Patryk Zemajtis – Michał Szymczak (46′ Adrian Polak), Michał Banaszek (46′ Hubert Konski), Mikołaj Kropicz, Mateusz Mrozowski (55′ Łukasz Walczak) – Rami Mohamed Mohamed Moussa (46′ Jaroslaw Kowalski) , Łukasz Gałązka (C), Michał Wawszczak (55’Mateusz Kowalski), Tomasz Wierzbicki – Szymon Prandzioch (55′ Adam Podgórski), Łukasz Karczmarczyk (55′ Tomasz Tomaszek).

W niedzielę, 24 września o godz. 16.00 Wisła Jabłonna zagra na swoim boisku z Marcovią II Marki. Gospodarzem tego spotkania będą jednak goście z Marek.

ksw

Fot. Mikołaj Roszczyk