Wigilia w legionowskiej komendzie

W ostatni czwartek w legionowskiej komendzie odbyło się wigilijne spotkanie opłatkowe. Na uroczystość przybył Zastępca Komendanta Stołecznego Policji podinspektor Andrzej Krajewski oraz przedstawiciele władz samorządowych, duchowieństwa, urzędów i instytucji współpracujących na co dzień z policją.

Kilka dni temu w sali odpraw legionowskiej komendy przy wigilijnym stole i ze świąteczną choinką w uroczystej atmosferze odbyło się spotkanie opłatkowe.

Na uroczystość przybył Zastępca Komendanta Stołecznego Policji podinspektor Andrzej Krajewski, który wraz z Komendantem Powiatowym Policji w Legionowie inspektorem Waldemarem Perdionem, złożył wszystkim policjantom, pracownikom cywilnym, ich rodzinom oraz zaproszonym gościom bożonarodzeniowe i noworoczne życzenia oraz podziękował funkcjonariuszom za całoroczną, ciężką pracę na rzecz społeczeństwa powiatu legionowskiego.

 

Podinspektor Andrzej Krajewski przekazał życzenia od Komendanta Stołecznego Policji inspektora Roberta Żebrowskiego, który życzył policjantom i pracownikom policji, aby wyjątkowa atmosfera świąt zagościła w ich domach i pozwoliła na odpoczynek w rodzinnym gronie.

Szczególnie ciepłe słowa skierował do wszystkich policjantów, którzy podczas tegorocznych świąt będą pełnić służbę.

Świąteczną modlitwę odmówił kapelan legionowskiej komendy ks. Lucjan Szcześniak.

Źródło: KPP w Legionowie