Wicemistrzostwo Polski zawodniczki z Be Fit Taekwon-do Team Jabłonna

Na początku października w Będzinie odbyły się Mistrzostwa Polski Taekwon-do ITF pod patronatem Polskiego Zrzeszenia Taekwon-do ITF. W zawodach walczyło o medale ponad 300 zawodników z 21 klubów z całej Polski, zaś reprezentacja klubu sportowego Centrum Sportów Be Fit z Jabłonny po wyczerpujących walkach powróciła z trzema medalami.

Nelly Narowska wywalczyła wicemistrzostwo Polski w technikach specjalnych oraz brązowy medal w technikach szybkościowych, z kolei Zosia Kowalska po trzech ciężkich pojedynkach wywalczyła brązowy medal w walkach Semi-Hogo.

W zawodach brali udział kadeci, juniorzy młodsi, juniorzy, seniorzy oraz mastersi z całej Polski, a ze względu rangę zawodów, poziom zawodników był bardzo wysoki.

Centrum Sportów Be Fit to klub sportowy prowadzony przez Fundację Lupus w miejscowości Skierdy, w którym mogą trenować różne dziedziny sportu dzieci od trzeciego roku życia, młodzież i dorośli. Klub prowadzi sekcje sportowe rekreacyjne oraz zawodnicze.

Gratulujemy sukcesu sportowego zawodniczkom Be Fit Taekwon-do Team oraz trener Magdalenie Kozłowskiej, życzymy także dalszych sukcesów.