Food trucki w Jabłonnie. Smaczne pożegnanie lata

15, 16 i 17 października to daty, które powinni zapisać w swoich kalendarzach wszyscy miłośnicy kulinariów. W Jabłonnie zagoszczą prawdziwi pasjonaci dobrej kuchni, którzy przez trzy dni będą karmić mieszkańców swoimi popisowymi daniami w ramach smacznego pożegnania lata. Miejscem kulinarnego pożegnania lata będzie parking supermarketu Kaufland.

Food trucki przyjadą do Jabłonny, by promować kulinaria i karmić spragnionych eventów pod chmurką mieszkańców daniami z różnych stron świata. Kulinarne świętowanie z food truckami będzie miało miejsce w weekend 15-17 października (piątek, sobota i niedziela). Organizatorzy zapraszają na rodzinny piknik w ramach kultowego już zlotu – tym razem z okazji pożegnania lata.

– Do Jabłonny zawita kilkanaście food trucków, które będą serwować oryginalne potrawy kuchni z kilku kontynentów. Nie zabraknie sycących dań głównych, przekąsek, deserów oraz napojów, w tym aromatycznych kaw i pysznej lemoniady – mówi Tomasz Kamyk.

Organizatorem zlotu jest Kaufland Jabłonna i organizacja FUTRAKI, która skupia kilkuset właścicieli food trucków, wyselekcjonowanych pod względem jakości. Wszystkie potrawy przygotowywane są ze świeżych, sezonowych produktów.

Zlot odbędzie się na parkingu Kauflanda, przy ul. Zegrzyńskiej 7. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Harmonogram wydarzenia:

  • Piątek: 12:00- 21:00
  • Sobota: 12:00-21:00
  • Niedziela 12:00-20:00

Źródło: informacja prasowa