Weekend pełen atrakcji

W ten weekend w gm. Jabłonna nie można będzie się nudzić. Dla naszych mieszkańców (i nie tylko!) przygotowano masę atrakcji. Jabłonowski Piknik Sołecki, Pożegnanie Lata w Skierdach, mecz Wisły z Interem oraz bieg w ramach Parkrun Jabłonna.

W sobotę, 30 września punktualnie o godz. 9.00 wystartuje kolejny bieg Parkrun Jabłonna. Tego dnia warto zajrzeć do zespołu pałacowo-parkowego w Jabłonnie.

Również w sobotę o godz. 11.00 odbędzie się Jabłonowski Piknik Sołecki. Na Skwerze Sołeckim można będzie m.in. wziąć udział w grze terenowej i konkursach sprawnościowych czy upiec kiełbaski na ognisku.

O godz. 16.00 w filii GCKiS w Skierdach rozpocznie się Pożegnanie Lata. Podczas pikniku zostanie zaprezentowana dziecięca drużyna FC Skierdy, następny rozegrany zostanie mecz Trzciany – Rajski Team. Po zmaganiach sportowych przewidziane są ognisko i poczęstunek.

W niedzielę czeka nas kolejny mecz piłkarski. Wisła Jabłonna w ramach rozgrywek A-Klasy podejmie Inter Warszawa. Pierwszy gwizdek sędziego zabrzmi o godz. 16.00.

piknik solecki jablonna

GCKiS Skierdy

110