Weekend bogaty w atrakcje

Przede wszystkim najmłodsi będą zadowoleni z weekendowej oferty imprez dla mieszkańców. Na terenie całej gminy odbędą się wydarzenia związane z Dniem Dziecka.

Sobota rozpocznie się od II Pikniku Rodzinnego w Szkole Podstawowej im. Armii Krajowej w Jabłonnie. Uczestnicy mogą spodziewać się m.in.: występu grupy tanecznej „Dance 4 Fun”, zawodów sportowych, malowania twarzy, gier i zabaw rodzinnych, karaoke, prezentacji stoisk klasowych oraz przekąsek. Piknik odbędzie się w godz. 9.00-13.00. W jego trakcie odbędzie się zbiórka pieniężna dla Agnieszki Sałanowskiej z Chotomowa, która potrzebuje środków finansowych na zabieg ratujący wzrok.

plakat AK

plakat_wzrok_prod - Kopia-1

Także w sobotę jest planowany Dzień Dziecka w Chotomowie. Impreza zostanie przeprowadzona w godz. 14.00-17.30 na parkingu parafialnym przy kościele. Organizatorzy zapowiadają m.in. mini-koncert, malowanie buziek, warsztaty ceramiczne, konkurs plastyczny, animacje, gry, zjeżdżalnie dmuchane, ognisko i pieczenie kiełbasek.

piknik chotomow2

W niedzielę na terenach sportowych GCKiS w Jabłonnie odbędzie się Gminny Dzień Dziecka.Od godz. 10.00 do 18.00 na najmłodszych czeka moc atrakcji. Będą zawody sportowe, koncerty i warsztaty plastyczne. Nie zabraknie również jarmarku zabawek, stoisk gastronomicznych, konkursów oraz… pompowanego byczka 🙂

plakat sp

Tego samego dnia zapraszamy także do Wake Family w Trzcianach. W godz. 12.00-14.00 dzieci pod okiem wykwalifikowanego instruktora będą mogły popływać za darmo. Dla każdego malucha będzie przygotowany upominek. Dorośli także nie będą mogli narzekać na brak atrakcji – kolorowe drinki, DJ, plaża i świetna atmosfera.

wake family

Jabłonna Dla Mieszkańców