Wakacje, znów mamy wakacje!

Uczniowie szkół z terenu gm. Jabłonna znowu mogą cieszyć się z zasłużonych wakacji. Na uroczystych zakończeniach roku szkolnego 2014/2015 nie zabrakło uśmiechów, nagród i miłych słów.

DSC_1202

Dzieci i młodzież ze Szkoły Podstawowej w Jabłonnie, Szkoły Podstawowej w Chotomowie i Publicznego Gimnazjum w Chotomowie udały się dziś na upragnione wakacje. Nasz fotoreporter miał przyjemność wziąć udział w uroczystości przygotowanej specjalnie dla pierwszo- i drugoklasistów z jabłonowskiej podstawówki. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć TUTAJ.

DSC_1236

„Jabłonna Dla Mieszkańców” życzy wszystkim uczniom, ich rodzicom, nauczycielom i pracownikom szkół, aby rozpoczynające się wakacje były dla Państwa najpiękniejszymi w życiu. W zakończonym roku szkolnym nauczyciele opowiadali naszym dzieciom o Bogu, honorze i ojczyźnie oraz wychowywali je na pięknych ludzi Rzeczypospolitej. Dziś przed uczniami postawiono bardzo ważne zadanie – spożytkowanie przekazanej im wiedzy. Wierzymy, że zdadzą ten egzamin na piątkę i we wrześniu powrócą na szkolne korytarze z ogromnym bagażem doświadczeń!

Jabłonna Dla Mieszkańców