Urzędnik niezawodowo. „Żeglarstwu jestem wierny od 23 lat”

Jak każdy wie, nie samą pracą człowiek żyje. Wójt gm. Jabłonna postanowił podzielić się z internautami swoim zamiłowaniem do żeglarstwa. – Mówi się, że nic tak nie kształtuje charakteru jak sport. A żeglarstwo to szczególnie wymagająca dziedzina – opowiada Jarosław Chodorski.

W dobie pandemii koronawirusa coraz popularniejsze stają się internetowe wyzwania, które polegają na pokazaniu innym internautom różnych elementów swojego życia. Chętnie w takich zabawach bierze udział wójt gm. Jabłonna. Kilka dni temu postanowił podzielić się swoimi wspomnieniami związanymi ze sportem.

– Osoby które mnie znają, dobrze wiedzą, że tą pasją od dawna jest dla mnie żeglarstwo. Mówi się, że nic tak nie kształtuje charakteru jak sport. A żeglarstwo to szczególnie wymagająca dziedzina. Dobra kondycja, praca zespołowa, filozofia życia, sport wyczynowy – każdy kto uprawia lub uprawiał żeglarstwo ma z pewnością własną jego definicję. Dla mnie to przygoda życia, której jestem wierny od 23 lat! Wyzwanie polega na pokazaniu zdjęcia lub filmu z waszego życia sportowego – napisał na Facebooku wójt.

Wójt do zabawy nominował kolejne osoby, m.in. radnego Artura Szymkowskiego i żonę przewodniczącego Rady Gminy – Jolantę Nowosińską.

fot. Jarosław Chodorski – Facebook