Ukradł alkohol i kawę. Grozi mu do 5 lat więzienia

Jabłonowski dzielnicowy zatrzymał mężczyznę podejrzanego o kradzież. – 34-latek z półek sklepowych zabrał markowy alkohol i kawę. Straty zostały oszacowane na łączną kwotę prawie 664 złotych. Podejrzany usłyszał już zarzut kradzież. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 5 lat więzienia – informuje podkom. Justyna Stopińska z KPP Legionowo.

Dzielnicowy z Komisariatu Policji w Jabłonnie udał się do jednego z marketów, gdzie doszło do kradzieży sklepowej. Po przybyciu na miejsce ustalił szczegóły zdarzenia. Okazało się, że podejrzanym o kradzież jest 34-letni mężczyzna. Jego łupem padły 4 butelki markowego alkoholu oraz kawa. Mężczyzna został zauważony przez pracownika ochrony. Natychmiast został ujęty i o tym fakcie powiadomiono policję.

Mieszkaniec powiatu opatowskiego został zatrzymany i osadzony w policyjnej celi. Wczoraj śledczy przedstawili mężczyźnie zarzut kradzieży artykułów spożywczych o wartości 664 złotych. Przestępstwo kradzieży zagrożone jest kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło i fot.: podkom. Justyna Stopińska/ea/KPP Legionowo