Udane Święto Gminy Jabłonna

W ostatnią niedzielę Jabłonna stała się kulturalną stolicą powiatu legionowskiego. Przygotowano wiele atrakcji dla najmłodszych, jak i starszych uczestników imprezy. Z kolei wieczorem królowało disco polo. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji ze Święta Gminy Jabłonna.

Wczorajsza impreza przyciągnęła do Jabłonny setki mieszkańców naszej gminy oraz pobliskich miejscowości. Z pewnością uczestnicy festynu byli zadowoleni, ponieważ organizatorzy i mieszkańcy przygotowali atrakcje dosłownie dla każdego. Można było zobaczyć z bliska prawdziwe rakiety, przebadać swoje zwierzaki, otrzymać interesujące książki czy obejrzeć pokaz taekwon-do w wykonaniu zawodników Lotosu Jabłonna.

Jak zwykle sporym zainteresowaniem cieszyły się wozy strażackie. Druhny i druhowie z OSP Jabłonna i OSP Chotomów nie mieli ani momentu wytchnienia. Duże wrażenie na mieszkańcach zrobiły pokazy z udziałem psów-ratowników należących do Sekcji Poszukiwawczo Ratowniczej OSP Jabłonna.

GCKiS przygotował ciekawy program artystyczny. Z jednej strony zaprezentowali się młodzi artyści z gminnych ośrodków kultury, zespoły Someday, Moderato i Orkiestra Dęta przy OSP Chotomów, a z drugiej strony znane kapele disco polo – Calibra, The Lovers, Vancouver i Imperium. Skoczna muzyka disco polo spodobało się na tyle uczestnikom koncertu, że nie była im straszna nawet kiepska, deszczowa pogoda.

Jabłonna Dla Mieszkańców