„Ucho Prezesa” w Jabłonnie

Serial komediowy „Ucho Prezesa” bije kolejne rekordy oglądalności. Nie dziwi więc, że produkcja Kabaretu Moralnego Niepokoju ma swoich fanów również w Jabłonnie. Jednym z nich jest przewodniczący Rady Gminy. Podczas ostatniej sesji Witold Modzelewski zastanawiał się, czy pewien radny nie chciałby… zostać tytułowym prezesem.

Przewodniczący Modzelewski słynie z ciętego dowcipu. Nie inaczej było podczas lutowej sesji Rady Gminy, kiedy chcąc zapanować nad porządkiem sesji, w żartobliwy sposób zwrócił się do Adama Krzyżanowskiego i Marty Lipińskiej. Dwójka radnych akurat prowadziła pogawędkę niekoniecznie związaną z tematem posiedzenia.

– Panie Adamie (Krzyżanowski – przyp. red.), zapraszam pana na kawę, herbatę z koleżanką radną Martą Lipińską. Naprawdę spędzicie miło czas – rozpoczął W. Modzelewski, po czym dodał: – Ucho boli, ucho boli! Chyba, że mamy niby robić serial „Ucho Prezesa” na tej sesji, a pan chce wystąpić w roli głównej? – dodał.

W. Modzelewski nawiązał do serialu „Ucho Prezesa”, którego akcja rozgrywa się w gabinecie prezesa będącego przywódcą partii rządzącej. Kabaret Moralnego Niepokoju odnosi się w ten sposób do bieżącej sytuacji politycznej w Polsce pod rządami partii Prawo i Sprawiedliwość oraz osoby prezesa PiS – Jarosława Kaczyńskiego. Do tej pory na platformie YouTube wyemitowano 6 odcinków wspomnianego serialu komediowego.

Jabłonna Dla Mieszkańców, fot. YouTube