Szczęśliwy finał poszukiwań 63-latka

Policjanci odnaleźli zaginionego 63-latka, który przedwczoraj między 2.00 a 4.00 wyszedł z miejsca zamieszkania w Krubinie i nie kontaktowała się z najbliższymi. Do poszukiwań zaangażowany został policyjny śmigłowiec oraz funkcjonariusze ze stołecznych oddziałów prewencji i wydziału wywiadowczo-patrolowego, jak również Sekcja Poszukiwawczo-Ratownicza OSP Jabłonna. Zaginiony mężczyzna został odnaleziony na terenie Warszawy.

Przedwczoraj, wieliszewscy policjanci przyjęli zgłoszenie o zaginięciu 63-letniego mężczyzny, który kilkanaście godzin wcześniej wyszedł z miejsca zamieszkania w Krubinie i nie utrzymywał kontaktu z rodziną. Najbliżsi zaginionego niepokoili się całym zdarzeniem i postanowili poprosić o pomoc Policję.

Policjanci na terenie całego powiatu legionowskiego natychmiast przystąpili do swoich zadań, aby odnaleźć mężczyznę. W poszukiwaniach uczestniczył policyjny śmigłowiec, z pomocą ruszyli także funkcjonariusze z warszawskich oddziałów prewencji oraz przewodnik wraz z psem tropiącym z wydziału wywiadowczo – patrolowego KSP. W akcję poszukiwawczą zaangażowała się również Sekcja Poszukiwawczo-Ratownicza OSP Jabłonna.

Informacja o poszukiwaniach 63-latka został przekazana policjantom na terenie Warszawy oraz ościennych powiatów. Dla wszystkich, którzy uczestniczyli w działaniach najważniejsze było bezpieczeństwo poszukiwanej osoby.

63-latek został odnaleziony po kilku godzinach poszukiwań przez policjantów z warszawskiej Białołęki. Rodzina zaginionego natychmiast dostała informację, na którą liczyła od kilkunastu godzin, że mężczyźnie nic nie grozi.

Źródło: podkom. Justyna Stopińska / KPP Legionowo