ŚWIĘTO GMINY. Jabłonna kończy z chałturą

Już 6 września na terenie Pałacu odbędzie się kameralne Święto Gminy Jabłonna. Dyrektor GCKiS dotrzymał słowa i za zgodą wójta Chodorskiego kończy z chałturą, czyli występami drogich zespołów rozrywkowych. Młodzież oraz dorośli będą bawić się na koncercie Płockiej Orkiestry Symfonicznej.

Grzegorz Przybyłowicz, dyrektor GCKiS i Jarosław Chodorski, wójt Jabłonny nie chcieli, żeby na tegorocznym Święcie Gminy Jabłonny wystąpiły takie gwiazdy jak Bajm, Perfekt czy Budka Suflera. Zamierzają za to zaproponować mieszkańcom nieco wyższe walory estetyczne i kulturalne. Dokładnie o godz. 19.00 na mieszkańców gm. Jabłonna będą czekać przeboje muzyki filmowej w wykonaniu Płockiej Orkiestry Symfonicznej.

Włodarze Jabłonny poszli zatem w całkiem innym kierunku niż sąsiednie gminy. W tym roku m.in. mieszkańcy Legionowa mogli bawić się na koncertach Dawida Kwiatkowskiego, Margaret i De Mono, Nowego Dworu Mazowieckiego – Czerwonych Gitar, Brathanków i Honoraty Skarbek, Nasielska – Rudiego Schuberta i IRA, Nieporętu – Playboys i Rafała Brzozowskiego, Wieliszewa – GGang i Sylwii Grzeszczak oraz Serocka – Szafa Gra i Mrozu.

W trakcie jabłonowskiej imprezy planowane są wyścigi chartów, zawody konne i pokazy żołnierzy. Będą również stoiska gastronomiczne i z pamiątkami. Nie zabraknie też samochodów OSP Jabłonna, konkursów i dmuchańców. Jedną z głównych atrakcji wrześniowego święta będzie możliwość zwiedzania Urzędu Gminy.

Jabłonna Dla Mieszkańców