Sukces kulturysty trenującego w Skierdach. Wywalczył Puchar Polski Juniorów

– Mamy Złotego Medalistę na Międzynarodowym Pucharze Polski Juniorów 2020 w sportach sylwetkowych! – informuje Centrum Sportów Be Fit w Skierdach. Rafał Jabłoński wywalczył pierwsze miejsce w kategorii Junior Open Bodybuilding.

W dniach 23-25 października w Nowym Dworze Mazowieckim odbywały się zawody „NPC Worldwide Champions Cup PRO Qualifier”, w skład których wchodziło aż 5 mistrzostw: Puchar Polski Juniorów, Puchar Polski Masters (Weteranów), Puchar Polski NPC (Seniorów), Puchar Polski Debiutantów i Puchar Mistrzów NPC PRO Qualifier.

Pierwsze miejsce w kategorii Junior Open Bodybuilding wywalczył Rafał Jabłoński, trenujący w Centrum Sportów Be Fit w Skierdach. Trenerem Rafała jest Tomasz Nobis z Warszawy.

– Drugim wielkim sukcesem na tych zawodach było 4. miejsce Rafała w kategorii do 90 kg, gdzie startował ze starszymi od siebie, dużo bardziej doświadczonymi zawodnikami – dodaje Centrum Sportów Be Fit w Skierdach.

Młody kulturysta w tym roku dostał zaproszenie na Mistrzostwa Świata 2021 federacji PCA, które odbędą się w Anglii w Birmingham. Życzymy Rafałowi dalszych sukcesów i mocno trzymamy kciuki za występ na Mistrzostwach Świata.

Źródło: Centrum Be Fit w Skierdach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *