Środa pełna stłuczek

W środowe popołudnie w Jabłonnie doszło do kolejnych kolizji. Najpierw zderzyły się Mercedes Sprinter i Volvo S80, natomiast dwie godziny później Opel Astra i Volkswagen Polo.

O godz. 13.40 na DK61 doszło do stłuczki Mercedesa Sprinter z Volvo S80. Kierowca Mercedesa podczas zmiany pasa ruchu, nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu Volvo. Sprawca kolizji został ukarany przez policję mandatem karnym.

Następnie o godz. 15.50 na skrzyżowaniu ul. Zegrzyńskiej i Modlińskiej miała miejsce kolizja Opla z Volkswagenem. W momencie przyjazdu OSP Jabłonna i JRG Legionowo, oba samochody znajdowały się na drodze, czym utrudniały ruch innym pojazdom. Strażacy momentalnie podjęli interwencję, odłączając akumulator w Volskwaganie i spychając auta z ulicy.

– Podczas sprzątania płynów z jezdni także występowały utrudnienia w ruchu. Trzeba pamiętać, że to były godziny szczytu. Strażacy na szczęście kierowali ruchem – mówi nam jeden z mieszkańców, który był obecny na miejscu.

W środę doszło również na ul. Modlińskiej do wypadku z udziałem motocyklisty. 30-latek został odwieziony do szpitala z połamanymi nogami. Więcej TUTAJ.

Jabłonna Dla Mieszkańców, fot. KP PSP w Legionowie