Spotkanie choinkowe dla Skierd, Rajszewa i Trzcian

Z nami kolejne spotkanie choinkowe. Tym razem w gościnnych progach Domu Ogrodnika bawiły się dzieci ze Skierd, Rajszewa i Trzcian. Zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji.

Sobotnia zabawa rozpoczęła się punktualnie o godz. 11.00, gdy na scenie pojawiły się radna Dorota Świątko i panie sołtyski. Radna złożyła podziękowania Grzegorzowi Przybyłowiczowi, dyrektorowi GCKiS za udostępnienie sali i organizację zabawy oraz wójtowi Jarosławowi Chodorskiemu za przygotowanie poczęstunku i zasponsorowanie Mikołaja. Nie zabrakło również miłych słów dla sołtysek i rad sołeckich, które pomagały w przygotowaniu uroczystości.

Zabawa była przednia. Dzieci spędzały czas na parkiecie, gdzie bez przerwy zabawiał ich wodzirej przy udziale zespołu muzycznego. Był też pokaz sztuczek magicznych, sporym zainteresowaniem cieszył się występ klaunów. Jednak wszyscy czekali na pojawienie się najważniejszego gościa, którym tego dnia miał być Św. Mikołaj. Było warto, ponieważ ten dla każdego dziecka przyniósł prezent.

Zdjęcia z zabawy choinkowej znajdują się TUTAJ.

Jabłonna Dla Mieszkańców