Remont Biedronki w Jabłonnie. Potrwa do połowy marca

Pod koniec stycznia w sklepie Biedronka przy ul. Parkowej w Jabłonnie rozpoczął się remont. Klienci mogą spodziewać się dużej modernizacji marketu.

Prace remontowanie w sklepie przy ul. Parkowej rozpoczęły się już 26 stycznia. – Ich celem jest podniesienie komfortu zakupów oraz dostosowanie sklepu do standardów aktualnie obowiązujących w sieci Biedronka. Po zakończonej modernizacji w sklepie zostaną wydzielone nowe wygodne strefy, np. z pieczywem, owocami i warzywami oraz kosmetykami. Powstaną także moduły z artykułami promocyjnymi jak i zamontowane zostaną nowe rozwiązania ekologiczne: oszczędzające energię oświetlenie LED oraz chłodnie obsługiwane gazem CO2 – informuje Przemysław Kolenkiewicz, kierownik operacji i sprzedaży w sieci Biedronka, odpowiedzialny za sklepy w Jabłonnie.

– Obiekt będzie poddany termomodernizacji. Placówka zostanie wyposażona w 3 kasy samoobsługowe, czytniki cen, bankomat, toalety dla klientów oraz pokój dla matki i dziecka. Powierzchnia sali sprzedaży po remoncie wyniesie ponad 700 m2. Otwarcie sklepu planowane jest na połowę marca – dodaje Przemysław Kolenkiewicz.