Radni staną po stronie mieszkańców? Świetlica na Przylesiu?

– Już jutro podczas posiedzenia Komisji Budżetowej o godz. 14.00 radni naszej gminy zajmą stanowisko w sprawie pozyskania lokalu z przeznaczeniem na prowadzenie świetlicy dla dzieci oraz osób starszych na Przylesiu. Liczymy na pozytywne dla mieszkańców naszej strony obwodnicy rozwiązanie – informują mieszkańcy Osiedla Przylesie w Jabłonnie. Czy we wtorek radni staną po stronie mieszkańców i wyrażą zgodę na zakup lub wynajem lokalu przy ul. Akademijnej?

W ostatnich miesiącach mieszkańcy Os. Przylesie coraz głośniej dopominają się o powstanie świetlicy dla dzieci, młodzieży i osób starszych. Zaproponowali, aby gmina albo wykupiła albo wynajęła na dłuższy okres czasu pomieszczenie znajdujące się w budynku przy ul. Akademijnej. Lokal należy do SML-W w Legionowie. Radni zadeklarowali, że decyzję odnośnie świetlicy podejmą w kwietniu.

– Mamy nadzieję, że dzieciaki już niedługo będą miały miejsce, w którym w zimne dni będą miały co robić – piszą mieszkańcy Os. Przylesie.

Posiedzenie Komisji Budżetowej z punktem dotyczącym zajęcia stanowiska odnośnie pozyskania lokalu z przeznaczeniem na prowadzenie świetlicy dla dzieci oraz osób starszych odbędzie się w ten wtorek o godz. 14.00 w Urzędzie Gminy.

Przypomnijmy, że w ostatnich latach tzw. osiedla za obwodnicą były jednym z najbardziej zapomnianych przez wójta rejonów pod względem inwestycyjnym na terenie gm. Jabłonna.

Jabłonna Dla Mieszkańców