Radni i urzędnicy jadą do Mikołajek

Radni i urzędnicy rozpoczynają prace nad przygotowaniem budżetu gm. Jabłonna na 2021 rok. Będą to robić w wyjątkowych warunkach, ponieważ w jednym z hoteli w Mikołajkach. Na Mazurach spędzą cały weekend.

Wyjazd do Mikołajek zaplanowany jest na najbliższy piątek i potrwa do niedzieli. Wiadomo, że w wyjeździe organizowanym przez Urząd Gminy będzie uczestniczyć część radnych i mała grupa urzędników – prawdopodobnie kierownictwo urzędu. W trakcie wypadku na Mazury samorządowcy będą m.in. omawiać przyszłoroczny budżet gm. Jabłonna.

W międzyczasie uczestnicy wyjazdy będą mogli również korzystać z uroków okolicy.

– Twój Hotel na Mazurach – leży bezpośrednio nad brzegiem jeziora Mikołajskiego w otoczeniu Puszczy Piskej. To wyjątkowe miejsce na wypoczynek na Mazurach. Basen wewnętrzny z jacuzzi i sauną, La Fleur SPA Mazury, MARINA, duży ogród z basenem zewnętrznym i placem zabaw, znana i ceniona Restauracja w Zatoce z własną wędzarnią to gwarancja udanego pobytu w kurorcie Mikołajki. Hotel AMAX Mikolajki to idealny hotel dla rodzin z dziećmi, wakacje na Mazurach, kameralne konferencje na Mazurach czy weekend w spa – czytamy na stronie Hotelu Amax w Mikołajkach, w którym zostanie zakwaterowana wycieczka z gm. Jabłonna.

[CZYTAJ RÓWNIEŻ] Odpoczynek od spraw samorządowych. Wójt: hej, żegluj, że żeglarzu!

fot. pixabay