Potrzebna pomoc dla Sławka

Siostra 30-letniego Sławka z gm. Jabłonna prowadzi zbiórkę na jego dalsze leczenie i rehabilitację. – Brat trafia na OIOM i zostaje podłączony do aparatury podtrzymującej i monitorującej funkcje życiowe. Zapada w śpiączkę. Dowiadujemy się, iż nastąpiło zatrzymanie krążenia i niedotlenienie mózgu. Sławek jest silny i podejmuje walkę o powrót do zdrowia i rodziny czego przejawem jest samodzielny oddech i odłączenie Go od respiratora – pisze siostra. Rodzina potrzebuje zebrać 70.000 złotych.

Mój brat Sławek (30 lat) od kilku lat tworzy szczęśliwą rodzinę z Magdą i jej niepełnosprawną córeczką Oliwią. Jest to miłość od pierwszego wejrzenia. Najlepiej wyrażają to słowa Magdy: „Człowiek cudowny, ciepły, uśmiechnięty, kochający mnie i Oliwię. Pięć lat wspólnego związku to najcudowniejszy czas w Naszym życiu. Aż do momentu tego tragicznego dnia…”.

6 września 2019 r. Sławek trafia do szpitala na SOR z objawami typowymi dla wirusa rota, czyli wymioty i biegunka. Po wstępnym wywiadzie i zleconych badaniach zostaje przyjęty na oddział w celu dalszej diagnozy. Po chwilowej poprawie stanu zdrowia i samopoczucia nagle następuje gwałtowne pogorszenie. W wyniku którego brat trafia na OIOM i zostaje podłączony do aparatury podtrzymującej i monitorującej funkcje życiowe. Zapada w śpiączkę. Dowiadujemy się, iż nastąpiło zatrzymanie krążenia i niedotlenienie mózgu.

Sławek jest silny i podejmuje walkę o powrót do zdrowia i rodziny czego przejawem jest samodzielny oddech i odłączenie Go od respiratora.

Jednak nadal potrzebuje specjalistycznej opieki i rehabilitacji neurologicznej. Każdy dzień bez rehabilitacji jest dniem straconym.

Proszę pomóżcie nam odzyskać Sławka, każda złotówka wpłacona przez Was jest krokiem do przywrócenia Go do normalnego życia- życia z przed tego nieszczęśliwego zdarzenia, które wywróciło Jego i Nasz świat do góry nogami.

Dominika Struk

Środki finansowe można wpłacać przy pomocy portalu zrzutka.pl – TUTAJ.