Duże utrudnienia na Bagiennej

Od wczoraj panują duże utrudnienia na ul. Bagiennej w Chotomowie. Na odcinku od ul. Partyzantów do ul. Parkowej możliwy jest tylko dojazd do posesji. Zamknięcie ulicy potrwa 3 tygodnie.

– Urząd Gminy Jabłonna informuje o czasowym zamknięciu przejazdu ulicą Bagienną na odcinku od ul. Partyzantów do ul. Parkowej od dnia 23.09.2019, związanego z budową kanalizacji w ramach zadania 4 „Budowa sieci wodociągowej oraz sieci kanalizacji sanitarnej w zlewni pompowni „P4” wraz z uzbrojeniem towarzyszącym w rejonie ulic: Bagienna, Podleśna, Obrońców Modlina, Mała w m. Chotomów – czytamy na stronie Urzędu Gminy.

Urzędnicy dodają, że na tym odcinku jest możliwy jedynie dojazd do posesji.

W godzinach od 18.00 do 7.00 zapewniony jest dojazd do posesji, natomiast w pozostałych godzinach może być utrudniony lub niemożliwy ze względu na prowadzone prace.

Mieszkańcy ulicy Podleśnej i okolicznych, podróżujący w kierunku Legionowa mają zapewniony objazd ulicą Słoneczną, natomiast wszyscy udający się w kierunku Warszawy mogą do czasu zakończenia robót poruszać się przez osiedle Pogodne.

– Utrudnienia będą w miarę możliwości minimalizowane a roboty prowadzone sprawnie w zależności od warunków gruntowych. Przewidywany czas zamknięcia to 3 tygodnie – zapewnia gmina.