Pościg za seatem. Zatrzymali go w Chotomowie

Policjanci z Jabłonny po kilkunastominutowym pościgu zatrzymali 26-letniego Łukasza N., który podejrzany jest o zatankowanie 62 litrów paliwa za ponad 300 złotych i ucieczkę bez uiszczenia opłaty. Grozi mu do 8 lat więzienia.

Ok. godz. 14.00 od dyżurnego do wszystkich załóg pracujących na terenie powiatu legionowskiego trafiła informacja o kradzieży paliwa na stacji w Wólce Górskiej. Kierowca czarnego seata zatankował 62 litry paliwa  i nie zapłacił za nie należnej kwoty w wysokości 302 zł.

Policjanci rozpoczęli pościg. 26-letniego Łukasza N., mieszkańca Warszawy udało się zatrzymać kilkanaście minut później w Chotomowie na ul. Partyzantów.

Podczas kontroli okazało się, że dwie tablice rejestracyjne przyczepione do pojazdu, zostały przerobione – niektóre cyfry były pozaklejane. 26-latek nie posiadał też dowodu rejestracyjnego i ubezpieczenia pojazdu.

Jakby tego było mało, policjanci znaleźli przy mężczyźnie dwie torebki z białym proszkiem, wagę elektroniczną oraz 80 sztuk pustych torebek strunowych, tzw. „dilerek”. Zabezpieczone środki odurzające trafią do badań.

Łukasz N. usłyszał już zarzuty. Przyznał się do winy. Wkrótce za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Grozi mu do 8 lat więzienia.

Jabłonna Dla Mieszkańców