Pomóżmy Agnieszce odzyskać wzrok

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji AVALON z dopiskiem SAŁANOWSKA, 1558 dajemy szansę mieszkance naszej gminy na odzyskanie wzroku. Agnieszka Sałanowska potrzebuje naszej pomocy.

– Nazywam się Agnieszka Sałanowska, z domu Bisialska. Zaledwie dwa lata temu byłam energiczną, pełną życia i uśmiechnięta kobietą. Życie napisało jednak inny scenariusz. Choroba zabrała mi wzrok. Do dziś nie ma konkretnej diagnozy. Wielokrotne pobyty w szpitalach, liczne konsultacje i badania nie przyniosły nadal żadnego rezultatu. Po leczeniu sterydami świat wokół mnie zaciemnił się jeszcze bardziej. Lekarze w Polsce nie są w stanie mi pomóc. Mam jednak szansę na leczenie za granicą komórkami macierzystymi. Koszt terapii i podróży to ok. 80 tys. złotych. Dla mnie i dla mojej rodziny to ogromna kwota, nierealna do zdobycia. Jednocześnie jedyna nadzieja na powrót do normalnego życia. Bardzo proszę Państwa o wsparcie finansowe. Mocno wierzę, że kiedyś znowu zobaczę Świat, który mnie otacza – mówi p. Agnieszka.

Pomóc można wypełniając zeznanie podatkowe za ubiegły rok. Wystarczy tylko wpisać w formularzu PIT numer KRS 0000270809 i wypełnić cel szczegółowy – SAŁANOWSKA, 1558.

Można również dokonywać darowizn na rzecz Fundacji AVALON z dopiskiem SAŁANOWSKA, 1558. Wpłaty należy kierować na: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym,  nr konta 62 1600 1286 0003 0031 8642 6001.

DS, fot. Agnieszka Sałanowska